3.Sınıflar Adım Adım Tiyatroda

  26 Nisan 2019

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Büyük Önderimiz Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”na tiyatro sanatı ile katkıda bulunmak, Türk Tiyatrosunun dünya çocukları yoluyla yurt dışına açılımını sağlamak, tanıtmak ve kültürlerarası gelişim ve değişime hizmet etmek amaçlarıyla 2005 yılından bu yana her yıl “Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivalini" düzenlemektedir. 
Her 23 Nisan haftasında okulumuzda gerçekleştirilen geleneksel çocuk şenlikleri etkinlikleri kapsamında 3. sınıf öğrencilerimiz 26 Nisan 2019 Cuma günü  “Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali” programında yer alan Devlet Tiyatroları Muhsin Ertuğrul Sahnesinde gerçekleştirilen  “Adım Adım Tiyatro” adlı interaktif oyunu izlediler ve bu oyun kapsamında “Çocuklar Yönetmen Oluyor” etkinliği ile öğrencilerimiz eğlenceli dakikalar yaşadılar. 


3.Sınıflar Adım Adım Tiyatroda 3.Sınıflar Adım Adım Tiyatroda 3.Sınıflar Adım Adım Tiyatroda 3.Sınıflar Adım Adım Tiyatroda 3.Sınıflar Adım Adım Tiyatroda 3.Sınıflar Adım Adım Tiyatroda