2.Sınıflar Geleneksel Günümüz

  22 Şubat 2019

’İlk Konserim’’ teması ile hazırlanan öncü uygulamalarımızdan olan, 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz büyük bir coşku ile sahnelendi.
‘’İlk Konserim’’ 2.Sınıflar geleneksel günümüz 22 Şubat 2019 Cuma akşamı velilerimizin yoğun katılımı ile kokteyl  ile başladı. Velilerimiz öğrencilerimize ait resim sergisini gezerken çocuklarımız büyük bir heyecanla kulis de sahne için hazırlıklarına devam ettiler. 
Yağmur ritmi ile yüreklere dokunurken, ‘’Fındık Dalların’’da velilerimizin eşliğinde tüm salon aynı heyecanı yaşadı. Romen Havası, Çayda Çıra, Horon, Halay, Rock n Roll derken coşku ve mutluluk içinde süreci tamamladılar. Katılımcılar etkinliğimizden güzel anılarla ayrıldılar.


2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz 2.Sınıflar Geleneksel Günümüz